Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě - Laboratorní služby

Laboratorní služby na Moravě i Vysočině

Chcete získat jistotu, že využíváte nezávadnou vodu? V naší hygienické laboratoři vám rádi provedeme rozbor vody. Zajišťujeme také řadu dalších druhů analýz, jako jsou měření hluku, testy toxicity či stanovení prašnosti. Nabízíme rovněž služby klinické laboratoře a lékařskou ambulantní péči.

  • Jana a Jos. Kovářů 1412
  • Ústí nad Orlicí
  • 562 06
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Získejte jistotu nezávadné vody

Jsme odborné zdravotnické zařízení. Poskytujeme služby hygienické laboratoře, klinické laboratoře a ambulance. V rámci činnosti naší hygienické laboratoře provádíme širokou paletu analýz a testování. Jednou z nabízených služeb je odborný rozbor vody, který zahrnuje chemickou, radiologickou a mikrobiologickou analýzu. Rozbor vody pro vás rádi zajistíme u pitných, balených, kojeneckých či koupacích vod. Testování provádíme také u podzemních, povrchových, odpadních i destilovaných vod. Chcete-li mít jistotu zdravotní nezávadnosti, můžete využít také naší nabídky analýz zaměřených na ovzduší, potraviny, kosmetiku či zdravotnické prostředky.

Nabízíme měření hluku, vibrací i osvětlení

Pomůžeme vám docílit zdravotně nezávadného prostředí. Součástí služeb naší hygienické laboratoře je také měření fyzikálních faktorů. Rádi byste zjistili, zda jsou u vás dodržovány limity hlučnosti? Využijte naší nabídky měření hluku. Pomůžeme vám určit zvukový dopad povrchů vozovek či provozu kolejových vozidel. Provádí rovněž měření hluku zaměřená na stanovení zvukové izolace, vložného útlumu protihlukových clon či emisní hladiny akustického tlaku na stanovištích obsluhy. Kromě hlučnosti nabízíme také testování dalších fyzikálních faktorů, jako jsou vibrace, osvětlení, elektromagnetické záření nebo měření tepelně vlhkostního mikroklimatu.

Zdravotnické služby - mějte přehled o svém zdraví

Vedle zjištění nezávadnosti prostředí, ve kterém žijete, si můžete nechat zjistit i něco o vašem zdraví. V rámci nabízených zdravotnických služeb poskytujeme ambulanci imunologie a alergologie, ambulanci Očkování a cestovní medicíny, věnujeme se pracovnímu lékařství. Provádíme odběry krve pro samoplátce.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole